סטודיו לעיצוב גרפי

סטודיו לעיצוב גרפי אם סי פבליש

כחלק מסל השירותים שהנכם מקבלים במשרדי אם סי פבליש, אתם זכאים לשירותי הסטודיו לעיצוב גרפי. מחלקה זו מטפלת בכם החל משלבי מיתוג המוקדמים הכוללים את עיצוב הלוגו של החברה והתווית הקו העיצובי שילווה מעתה ואילך את העסק, וכלה בשלבים מתקדמים יותר בהם מתבצעת הפקת מוצרי דפוס ומוצרי שיווק החיוניים לתהליך הפרסומי שעוברת החברה שלכם.

להלן מספר דוגמאות לעבודות שבוצעו לאחרונה על ידי סטודיו לעיצוב גרפי של McPublish:

צוות של הסטודיו לעיצוב גרפי בעל ניסיון עשיר בתחום העיצוב, הוא בקיא במגוון טכניקות עיצוב פורצות דרך וניחן בראייה רחבה, המאפשרת לבנות את הקונספט השיווקי האידיאלי עבור העסק שלכם.

חבילות מיתוג לעסקים

עם פנייתכם למשרדי פרסום אם סי פבליש עליכם לבחור חבילת מיתוג לעסק מתוך מגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם כאן:

  • עיצוב מוצרי דפוס דיגיטלי: ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים, שמשוניות, שילוט, לוגו לעסק, עלונים, מיתוג רכבים, ברושורים ועוד.
  • עיצוב מוצרי פרסום ממותגים: מדפי עץ מעוצבים, פלטות זכוכית, פרספקס ומשטחים ממגוון חומרים, פלייסמנטים, מעמדים לכוסות, מחיצות הפרדה, מוצרים לבית ולמשרד, אריזות קרטון וכו'.
  • עיצוב תערוכות: תכנון הנראות הכוללת של ביתן התצוגה, עיצוב שילוט, מתקני תצוגה, סטנדים, רולאפים, פופאפים, קאפות, שמשוניות ודגלים.
  • עיצוב חנויות – עיצוב למיתוג חנויות: עיצוב תפריטים, מיתוג קירות, מדבקות לדוכנים, פלייסמנטים, קאפות, שלטים
  • עיצוב אתרים: עיצוב אתרי תדמית, אתרים קטלוגיים, אתרי מסחר אלקטרוני, פורטלים וכדומה.
  • עיצוב מוצרי פרסום באינטרנט: באנרים, דפי נחיתה, מודעות פרסום

מסר שיווקי חד, ברור וקולע

שלל העבודות בביצועו של סטודיו לעיצוב גרפי באם סי פבליש תורמות לגיבור של קונספט שיווקי מנצח עבור העסק. אנו מומחים במיתוג עסקי ומלווים את מוצרינו בתוכן שיווקי איכותי המגביר את יעילות הפרסום. התוכן הוא פרי עטם של עורכי תוכן מקצועיים, בעלי היכרות מעולה עם תחום הפעילות העסקית שלכם ויכולת לשלב במוצרי הפרסום את המסר המילולי הרלוונטי ביותר לקונספט השיווקי שלכם.

בסיום תהליך העיצוב מעביר סטודיו לעיצוב גרפי את החומר המוכן למחלקת דפוס דיגיטלי של אם סי פבליש. בית הדפוס של אם סי פבליש זמין לבצע כל סוג של עבודות דפוס דיגיטלי: לרשותנו עומדות הטכנולוגיות והמכונות המתקדמות ביותר בתחום חיתוך והדפסה של מוצרי פרסום כולל הדפסה ישירה על חומרים קשיחים.

מיתוג העסק שלכם מתחיל אצלנו באם סי פבליש – בואו ליהנות מחבילות מיתוג מתקדמות ומשירותי מחלקת עיצוב גרפי McPublish

08-8593218 פנו אלינו

סטודיו לעיצוב גרפי

 

 

חייג עכשיו