08-8593218 mc@mcpublish.co.il

מיתוג

מיתוג לעסקים וחברות בחברת Mcpublish

אנו מציעים לכם פתרונות פרסום ושיווק לבניית התדמית של העסק שלכם וקידומו. אנו נבליט את הייחודיות של העסק שלכם, נבחר שפה עיצובית וגישת פרסום שיווקית מנצחת ונוביל את העסק שלכם להצלחה.

אנו באם סי פבליש מתמחים במיתוג לעסקים, עיצוב ובניית לוגו לעסק, בניית סלוגן ובחירת שם לעסק, בחירת קו עיצובי מתאים לאופי העסק ולקהל היעד שלו והכל במטרה להפוך אותו לבעל מראה מדויק שיביא את קהל היעד הנכון.

מיתוג עסקי הוא שילוב יצירתיות עם חשיבה אסטרטגית וניתוח של קהל היעד והצרכים שלו. אנו בחברת הפרסום אם סי פבליש נייצר עבורכם תדמית עסקית חדשנית ומקורית שתביא להצלחת העסק שלכם, נבחר סגנון פרסום ואמצעי שיווק נכונים אשר כוללים אתר אינטרנט, לוגו, ניירת משרדית, שילוט, עיטוף רכבים, ייצור מוצרי פרסום ועוד.

אנו באם סי פבליש נספק לכם שירות יעוץ שיווקי וניבנה עבורכם מותג מנצח.

 מיתוג עבור לקוחות McPublish

לוגו TRIPSHOP

טריפ שופ

לוגו BLACK&WHITE BAR

black &white

לוגו נגרית יגל

נגרית יגל

לוגו ספא בכפר

ספא בכפר

לוגו לחטיבת הדפוס שלנו

mcprint

לוגו חברת א.צ. ג'רבי

א.צ ג'רבי

לוגו אדרנלין בשטח

אדרנלין בשטח

לוגו חברת ונטה

ונטה

שירותי מיתוג בחברת McPublish

איך זה עובד? שירותי מיתוג בחברת McPublish מתחילים בהתוויית אסטרטגיה הקובעת את הקו המנחה והקונספט המיתוגי שיעמוד מאחורי קמפיין המיתוג העסקי.

השלב הבא הוא שלב ה"איך?" ובמילים אחרות – שלב הקריאייטיב: בנקודה זאת מחליטים אילו פעולות מיתוג נחוצות לעסק בשביל להגיע לתוצאות הרצויות. ניתן לבחור במספר פעולות מיתוג או להעדיף חבילה כוללת ומקיפה:

  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתרים – אתרי תדמית, אתרים קטלוגיים, אתרי מסחר אלקטרוני ועוד: כולל אפשרות להמשיך לשירותי קידום אתרים
  • פרסום באינטרנט עיצוב דפי נחיתה, באנרים, מודעות, דיוורים וניוזלטרים
  • פרסום במדיה – פרסום בעיתונות המודפסת, מגזינים מקצועיים, עיצוב מודעות תוכן
  • מיתוג רכבים ומשאיות
  • עיצוב והפקת מוצרי דפוס: קטלוגים, ברושורים, פולדרים, כרטיסי ביקור, מודעות, מחברות ממותגות, עלונים ועוד
  • עיצוב והפקת מוצרי פרסום ושיווק עסקי: מתקני תצוגה וסטנדים, שילוט, שמשוניות, רולאפים, פופאפים, דגלים,
  • עיצוב תערוכות וביתנים
  • עיצוב ומיתוג לחנויות: עיצוב והפקת תפריטים, מדבקות לחיפוי קירות, קנבס, שילוט PVC, קאפות

ועוד… זוהי רשימת מיתוג חלקית: תהליך מיתוג כולל אינספור אפשרויות לקידום עסקי ושיפור תדמיתי – כל שנותר זה לבחור את חבילת המיתוג המתאימה ביותר לעסק שלכם!

כשזה נוגע למיתוג עסקי, אנו בחברת McPublish דואגים לרדת לפרטים הקטנים ביותר. משפט המפתח הוא "כמו שאתה נראה כך אתה נתפס" – לכן אנו דואגים שלקוחותינו ייראו מקצוענים בתחומם ויובילו את השוק העסקי. באמצעות פעולות מיתוג ממוקדות אנו משדרים מסרים קולעים ואטרקטיביים לקהלי יעד פוטנציאליים של העסק ומעודדים אותם לגלות עניין בפעילות העסקית של חברתכם. יצירת מסר ברור ואחיד לאורך כל הקמפיין זהו סוד ההצלחה ואנו באם סי פבליש מקפידים על תקשורת חזותית אחידה וברורה לאורך כל הדרך שלכם להיות מותג מוביל. ידע מעמיק וניסיון רב שנים בשיווק ומיתוג עסקי מאפשר לMcPublish לייצר עבור העסק שלכם זהות ברורה ומוגדרת המבדלת ומייחדת אתכם מהמתחרים שלכם.

בין לקוחות המשרד נמנים עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. אנו מומחים באספקת שירותי מיתוג מלא לעסקים דוגמת: מרכז העץ הישראלי, א.צ. ג'רבי, אגרוטופ בניה מתועשת לתעשיה ולחקלאות, מושיקו גינון, דשא עוז, אורן שמול, פרוייקטים 770, ענת ברשדסקי, בראנצ'וס, Play Systems, לוז קייטרינג בוטיק ולקוחות רבים אחרים.פתור את הנוסחה *

Share Button