עיצוב תערוכות

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

שירותי עיצוב תערוכות

אם סי פבליש מספקת שירותי עיצוב תערוכות וביתנים לעסקים, חברות, ארגונים ומוסדות.

במשרדי פרסום אם סי פבליש נהנים בתי עסק מחבילת מיתוג מלא לתערוכות, ירידים וכנסים. השירות כולל:

  • בחירת אסטרטגיה וגיבוש קונספט כללי ומנחה לעיצוב הביתן
  • בחירת מוצרי פרסום ואלמנטים אשר יכללו בביתן: מתקני תצוגה וסטנדים, שילוט, שילוט הכוונה ודגלים, מתקני רולאפ, פופאפ, קאפות, ברושורים, קטלוגים, כרטיסי ביקור, פולדרים, מוצרי קד"מ ממותגים וכו'
  • עיצוב ותכנון המוצרים בסטודיו לעיצוב גרפי של McPublish
  • הפקת מוצרי פרסום בבית דפוס דיגיטלי McPrint

תהליך עיצוב תערוכות בחברת McPublish מתבצע באפקטיביות מושלמת תוך הקפדה על איכות ביצוע ברמה גבוהה, דיוק מרבי, הקפדה על הפרטים, וכמובן, עמידה בלוחות הזמנים – כך תוכלו להיות ערוכים במועד לקראת התערוכה ולהיות רגועים בידיעה שברשותכם הביתן המעוצב והמיוחד ביותר במתחם התצוגה!

בין מגוון הפרויקטים שבביצוענו ניתן למנות תערוכות בארץ ובחו"ל לחברות ועסקים מובילים בתחומם:

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[contact-form-7 id="5061" title="צור קשר רחב"]

[/vc_column_text][vc_column_text]

מציגים אותך באופן הטוב ביותר

מה שחשוב בתערוכה זה להתבלט – הדגשת ייחודיות העסק שלך במתחם התצוגה זוהי אחריותנו ומומחיותנו באם סי פבליש. אם סי פבליש עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשתמשים בחומרי גלם באיכות מעולה לעיצוב ביתנים וליצירת חווית מבקר ברמה שטרם הכרתם. תכנון קונספט מנצח לעיצוב הביתן, תכנון עיצובי מסקרן ומפתיע בשילוב עם הפקת מוצרי פרסום באיכות מושלמת מבטיחים את הצלחתו של הפרויקט שלכם באולם התצוגה ואנחנו באם סי פבליש כאן בדיוק למטרה הזאת – להבליט את העסק שלכם!

המטרה הראשונית והיסודית של ביתנים מעוצבים היא למשוך את תשומת ליבם של המבקרים ולעודד אותם לגשת ולסקור את תוכנם מקרוב. בשלב השני – שלב שבו המבקר כבר ניגש לביתן התצוגה, נכנסים לתמונה מוצרי הפרסום אשר עוצבו מראש לצורך כך. מוצרי פרסום דוגמת רולאפים, דגלים, שמשוניות, מתקני תצוגה וסטנדים ימסרו למבקרים את המידע הבסיסי אודות העסק, בעוד שברושורים, קטלוגים, כרטיסי ביקור ופולדרים ילוו אותם גם לאחר עזיבתם את הביתן. האחרונים יאפשרו למבקרים להעמיק את הידע אודות העסק, יעודדו אותם לזכור את המותג שלכם ויתמרנו אותם לחזור ולפנות אליכם להשלמת תהליך הרכישה.

להזמנת שירותי עיצוב תערוכות, ביתנים, כנסים וירידים פנו לאם סי פבליש – 08-8593218

בהצלחה וניפגש בתערוכה הבאה של העסק שלכם!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

חייג עכשיו