פרסום באינטרנט

 

 

 

פרסום לעסקים באינטרנט

האינטרנט הוא כלי פרסומי אידיאלי עבור כל סוגי עסקים: זהו הכלי המשתלם והאמצעי הנוח ביותר להגיע ללקוחות חדשים באמצעות הגברת כמות הלידים שמגיעה מהאתר של החברה.

אם סי פבליש פועלת במטרה להגדיל את היקף הפעילות העסקית שלכם בעזרת מגוון רחב של אפשרויות פרסום באינטרנט. בין אמצעי פרסום באינטרנט נמנים: טקסטים שיווקיים ותוכן איכותי, באנרים, מודעות, ניוזלטרים, דיוורים, דפי נחיתה.

 

התרשמתם? שירותי פרסום באינטרנט לא מסתכמים בעיצוב – לפרסום אפקטיבי של החומר נכנסים לתמונה מקדמי האתרים של אם סי פבליש:

פרסום באינטרנט באמצעות קידום אתרים

קידום אתרים הוא אחת הדרכים האפקטיביות של פרסום באינטרנט. אנו מציעים שירותי קידום אורגני (SEO) או/ו שירותי קידום ממומן לבחירתכם. דפי נחיתה, מודעות פרסומיות, באנרים, ניוזלטרים ודיוורים – כולם זוכים לקידום בפלטפורמות אינטרנטיות שונות בעזרת טכניקות קידום יעילות: קידום אורגני, קידום ממומן, רימרקטינג, שימוש במדיה חברתית, פרסום בפורומים, פורטלים, בלוגים ונישות נוספות להגברת שיעורי חשיפת הגולשים לתכנים שלכם.

קידום באינטרנט מגביר את הנוכחות של העסק במקומות רבים ברשת ומעודד את חשיפת הגולשים למידע אודותיכם. בזכות קידום באינטרנט הגולשים יוכלו לצפות בפרטי העסק באתרי אינדקס, לקרוא טוקבקים, בלוגים ופורומים בהם נידונה הפעילות העסקית שלכם, לגלות אודות שירותים ומוצרים חדשים בחברתכם דרך המדיה החברתית ועוד. קידום אתרים מאפשר לאתר החברה שלכם 'לטפס' למעלה במנועי החיפוש המובילים, כגון, גוגל, וכך באופן טבעי להגדיל את שיעורי הכניסות לאתר.

פרסום מסודר, ממוקד וקולע

מערכות הפרסום שלנו באם סי פבליש מתחדשות ומתעדכנות באופן תקופתי ושוטף על מנת לספק לציבור לקוחותינו את הפורמטים המעודכנים והחדישים ביותר של פרסום באינטרנט.

אם סי פבליש מבצעת פרסום באינטרנט באופן שיטתי, מסודר ויעיל. אחרי בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק של הלקוח והתווית דרכי הפעולה והשיטות היישום, אנו מבצעים ניתוח קהלים וממקדים את הפרסום לקהלי היעד הממוקדים והרלוונטיים ביותר לעסק שלכם.

רוצים שהעסק שלכם יהיה בחזית? הצטרפו ללקוחות אם סי פבליש שנהנים משירותי פרסום באינטרנט: 08-8593218

 

 

חייג עכשיו