אז מה זה בעצם קידום אתרים או (SEO) ?

 

קידום אתרים הוא שם אחד לכלל הפעולות שאנו מבצעים בכדי להעלות את דירוגו של האתר שלכם בתוצאות החיפוש. כאשר מדובר על קידום אתרים אורגני הכוונה היא לקידום של האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות, כלומר תוצאות שאינן תוצאה של קידום ממומן.

בכל עמוד של תוצאות טבעיות או אורגניות יש עשרה מקומות בהם האתר שלכם יכול להופיע כאשר ידוע שמרבית הגולשים מסתפקים בתוצאות העמוד הראשון או השני ואינם מעמיקים בחיפוש. לכן, אתר שאינו ממוקם בעשרת המקומות הראשונים נחשף לפחות לקוחות ומפספס עבודה.

אנו בחברת mcpublish דואגים ללמוד כל הזמן את העדכונים של גוגל ומגיבים אליהם בהתאם. כל שינוי בדרישות של גוגל מתורגם לשינוי בקוד, במבנה או בתוכן של האתר שלכם.

קידוום אתרים

קידום בגוגל – קידום אתרים אורגני

בגוגל מספרים לנו שקיימים פרמטרים רבים ושונים אשר קובעים את מיקום האתר בתוצאות החיפוש. חלק מהפרמטרים ידועים לנו כמקדמי אתרים וחלקם סודיים. גוגל מייצרת מצב בו מקדמי האתרים עובדים כל הזמן בקידום האתר ובמקביל בבירור הפרמטרים המשתנים כל הזמן. את הפרמטרים הידועים והמוכרים לנו כמקדמי אתרים אנו מקפידים ליישם כבר בשלב בניית האתר ובהמשך בתחזוקה השוטפת שלו. הפרמטרים הם:

מבנה – אתר בעל מבנה נגיש ונוח, שהדפים בו בנויים בחלוקה הגיונית המקלה על הגולש להתמצא באתר, היררכיה במבנה התוכן והקוד, זרימת המידע בתוך האתר המשפיעה ישירות על הזמן שמבלה בו הגולש ועוד משפיעים על דירוג האתר בגוגל, על תכיפות הסריקה שלו והצגת הנתונים שלו במנוע החיפוש

תוכןתוכן איכותי עשיר ומקורי, דפים בעלי אחוז תוכן גבוה שמציע לגולש מידע מקורי ואיכותי וחלוקת מידע באופן נכון לקטגוריות משפיעים על דירוג האתר בגוגל. במטרה לייצר מאגרי מידע איכותיים גוגל סורקת את כל האתרים ובוחנת את איכות התוכן לפי כמה משתנים. תוספת של תוכן לאתר והקפדה על רמה גבוהה מבטיחה דירוג גבוהה בגוגל.

קידום אתרים אורגני

מילות חיפוש – הן למעשה מילות המפתח של האתר המסייעות לגוגל להבין מה תחום העיסוק של האתר, ובמה עוסק כל דף. כותרות עמודים ותיאורי עמודים מסייעים לקידום ומופיעים כבר מתחת לתוצאה. על כל מילת חיפוש ישנם מתחרים רבים במשק. ניתן לבדוק כמה חיפושים מתבצעים בכל זמן נתון על כל מילה. בעת בניית האתר אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח ודואגים לשלב אותן בתוכן באופן טבעי.

קישורים – קישורים פנימיים וקישורים חיצוניים הם שני פרמטרים חשובים מאוד לקידום. הקישורים בתוך האתר המובילים את הגולש בתוך התוכן וכן כמות הקישורים שהאתר מקבל אליו מאתרים חיצוניים. יש לשמור על מינונים נכונים בהקמת קישורים ועל בחירת מילים לקישור בכדי לא להיפסל על ידי גוגל. מדיניות הקישורים הוחמרה בתקופה האחרונה ודרשה ממקדמי האתרים לתקן קישורים שהוצבו בעבר ולהעלות משמעותית את רמת העבודה.

אז מה בעצם אנחנו עושים?

בתחילת העבודה אנו מבצעים מחקר מעמיק לגבי תחום העיסוק, מבנה האתר והתכנים שלו ומחליטים באילו מילות חיפוש להשתמש. בבניית הדפים אנו משלבים את מילות החיפוש, בונים מבנה היררכי של כותרות ומעדכנים את כל הפרמטרים שנבדקים על ידי גוגל. בשלב הבא אנו בונים קישורים פנימיים בתוך האתר ודואגים לנוחות ולזרימה נוחה של המשתמש באתר.הצבת קישורים פנימיים וחיצוניים היא משימה שיש לבצע בזהירות רבה. כמות קישורים גדולה מידי ושימוש חוזר באותן המילים יכולים לגרום לענישה או פסילה מצד גוגל.

קידום באינטרנט לא מסתיים לעולם. זוהי משימה ארוכה ומתמשכת שיש להתייחס אליה ברצינות רבה – אחרי הכל המיקום בגוגל הוא מטרת על של כל בעל עסק כאשר קידום אתרים אורגני באופן מקצועי הוא הדרך לשם.לאחר התאמת המבנה והתוכן לקידום, יש לבצע עדכון תכנים באתר כל הזמן. אתר שהתוכן בו מצוין אך לא מתעדכן יקבל עם הזמו דירוג נמוך ותוצאותיו יפגעו. קידום מתמשך באופן קבוע ישמור על האתר שלכם במקום גבוה.

חברת mcpublish מתחזקת בקביעות בלוג לקידום אתרים ובכך מספקת לכם קישור נכנס אל האתר שלכם, תוכן איכותי ועושה הכל בכדי לקדם את העסק שלכם אל ההצלחה.

חייג עכשיו