בניית אתרים

בניית אתרים

חברת McPublish מומחית בתחום בניית אתרים. לחברה ניסיון של 15 שנה בבנייה ועיצוב אתרי אינטרנט דינמיים לכל סוגי העסקים: קטנים, גדולים ובינוניים. בין סוגי האתרים נמנים אתרי תדמית, אתרים קטלוגיים, אתרי מסחר אלקטרוני, פורטלים, בלוגים, אתרי תוכן, חנויות אינטרנטיות ואתרים מותאמים אישית לצורכי הלקוח.

צוות בוני, מפתחי ומעצבי אתרים של McPublish מלווים את העסק מהשלב הראשוני של אפיון ועיצוב האתר, דרך שלבי הבניה ועד לשלב הסופי של העלאת האתר לאוויר.

McPublish מחויבת ללקוחותיה ופועלת להעניק לכל עסק ועסק שירות מקצועי, מהיר ואיכותי. עסקים הנהנים משירותי בניית אתרים של McPublish זוכים לאתרים המדגישים את מטרות העסק, את הייחוד  שלו מול מתחריו ואת יתרונותיו. הנראות הויזואלית של האתרים מושכת את העין ומועדדת גולשים ולקוחות פוטנציאליים לצרוך את שירותי העסק, לבצע רכישה דרך האתר או ליצור קשר עם בעל העסק לצורך קבלת הצעות מחיר ופרטים נוספים.

אתרי הלקוחות של McPublish מתאפיינים בחדשנות ועדכניות. חברתנו עוסקת בבניית אתרים מותאמים לגלישה בסלולר או לגלישה ממכשירים נוספים דוגמת טאבלטים, מחשבים ניידים וכו'. אנו שואפים ליצור חווית גולש מושלמת לגלישה ידידותית שיוצרת רושם חיובי ולוקחת בחשבון את נוחות המשתמש ורצונותיו.

להלן מספר דוגמאות לאתרי McPublish:

 

בניית אתרים מותאמים לקידום במנועי חיפוש

תחום השיווק באינטרנט אינו מסתכם רק בבניית אתר אינטרנט לעסק. על מנת להפיק את המיטב מאתר האינטרנט שנבנה עבור העסק שלכם חשוב לקדם אותו במנועי החיפוש המובילים: גוגל ובינג. McPublish בונה אתרים באופן שיאפשר לבצע עבורם קידום אפקטיבי. שלל אתרי McPublish מתאפיינים בתוכן איכותי וממוקד על ידי כותבי התוכן שלנו, כוללים מערך חכם של קישורים המבוסס על מילות מפתח לקידום ברשת, מכילים מדיה ויזואלית כגון: תמונות וסרטוני וידיאו, וגם כוללים מבנה היררכי והגדרות המאפשרים קידום אתרים אפקטיבי במרחבי הרשת.

צאו לדרך – פנו לשירותי בניית אתרים McPublish וקבעו פגישה לצורך בחירת האתר המתאים ביותר עבור העסק שלכם 08-8593218פתור את הנוסחה *

Share Button