בתי עסק חדשים בישראל, חייבים להצליח! שכן הקמת חברה, ארגון, עסק קטן או גדול – תדרוש לא מעט. מי שיפתח עסק יצטרף לשלם מיסים כבדים לרשויות, ישלם דמי שכירות גבוהים לבעל המבנה בו יתקיים העסק, בעוד שההוצאות לספקים יהיו משמעותיות, ולעובדים יש לשלם את כול הזכויות. בזמן פתיחת בית העסק או לפני ההקמה – חשוב לדעת מה יוביל את העסק להצלחה. כדי שתוכלו לבנות נכון את האסטרטגיה העסקית שלכם ולשווק מוצרים ואת השירותים שלכם בחכמה – כדאי לשים לב ל 6 טיפים להצלחה:

העזרו בייעוץ עסקי

יועץ עסקי הוא איש מקצוע שמטרתו לסייע ליזמים להקים עסק מן המסד, עד הטפחות. יועץ זה יספק לכם יעוץ אסטרטגי לגבי התנהגות העסק. היועץ יעזור להבין איזה תקציב דרוש כדי להצליח, יסביר לכם כיצד לוקחים הלוואה לעסק, כמו גם כמה עובדים תצטרכו ואיך תנהלו את מערכך הלקוחות שלכם. יעוץ כזה אולי יעלה לכם כסף, אבל בסופו של דבר הוא מאד ישתלם.

חפשו חברה שעוסקת במיתוג עסקים

כול בית עסק שמוכר מוצרים או שירותים, חייב למתג את עצמו מול לקוחות הקצה. מיתוג הוא לאו דווקא הצגת מוצר כאיכותי ויקר מכול, אלא שהוא חייב להיות מכוון לאסטרטגיה השיווקית שלכם, לקהל היעד לו אתם מיעדים את המוצר או את השירות, וכמובן לעלויות של המוצרים והשירותים.

בכך למשל, ממתג עצמו רמי לוי כמי שמביא אל השוק אלטרנטיבות ראויות ומוזלות. חברת גולן טלקום, ממתגת עצמה כחברה שמציעה שירותי תקשורת במחיר נוח. בעוד שחנויות בוטיק, או חנויות למוצרים אורגניים – ימתגו עצמן כבריאות, אך לא תמיד זולות. מיתוג היא שפה שנוצרת בין העסק ללקוח שמטרתה להעביר מסרים אודות המוצר או השירות בצורה מדויקת. לכן דרושים מומחים שיעזרו בתהליך.

בחרו מומחים לבניית אתרים

כול בית עסק צריך אתר. אם מדובר בעסק מתחיל, אפשר לנסות לבנות אתר לבד באמצעות פלטפורמות חינמיות כמו וורדפרס או WIX. אם תרצו אתר מקצועי, מקודם ומנוהל בצורה נכונה, כדאי לפנות את חברה מקצועית לקידום אתרים.

אל תוותרו על פרסום ושיווק

כעת יש לפרסם ולשווק את בית העסק שלכם. הבינו באמצעות יועץ עסקי, מהו התקציב שניתן להוציא על פרסום ובהתאם לכך בחרו באמצעי הפרסום המתאימים. מאז ומתמיד ניתן לפרסם מודעות בעיתונים או במגזינים. אפשר לפרסם בית עסק או מוצר על ידי מודעה, או לעשות שימוש ברשתות חברתיות עליהן נדבר בהמשך.

 

עשו שימוש ברשתות החברתיות

שווקו את עצמכם דרך הרשתות החברתיות. רשתות כמו אינסטרגם, פייסבוק, יוטיוב ודומותיהן, פותחות את שעיריהן לפרסום חינם עבור בעלי עסקים. השתמשו בכלי זה שיכול להוביל למאות לקוחות.

חייג עכשיו