צוק איתן

צוק איתן 

הכול התחיל ביוזמה של חייל מילואים בשם שחר שוורץ, שיזם את הרעיון לייצר סטיקרים במטרה לחזק את רוח השותפות והאחווה בקרב חיילי ואזרחי ישראל בתקופה הלא קלה של מבצע "צוק איתן".

חברת McPublish הדפיסה למעלה מ- 70 אלף סטיקרים, אשר פוזרו בכול רחבי המדינה באמצעות אנשים טובים, חיילים ואנשי מילואים. פרויקט הסטיקרים היווה עבורנו משימה חשובה ואתגר. הייתה זו חוויה לראות את הסטיקרים שלנו מחולקים ברחבי הארץ – מודבקים על גבי רכבים, במסעדות, בתי מלון, במקומות ציבוריים ובכניסות לבתים פרטיים.

אנו ב- McPublish רוצים להודות לכל אותם אנשים שלקחו חלק בהפצה ולקחו על עצמם את המשימה לחזק ולרומם את רוחו של כל עם ישראל במהלך מבצע צוק איתן. תודה למירב דסקלו הפקות שעזרו בהפצת הסטיקרים ברשת העיתונים של החברה. תודה לראש מועצת נחל שורק, אלי אסקוזידו ולנוער הנפלא של המועצה, אשר הפיצו וחילקו אלפי סטיקרים בשטחי נחל שורק והסביבה. תודה לתושבי גן יבנה ולתושבי גדרה אשר סייעו בשמחה בהפצה ובחלוקה, תודה מיוחדת לבעלי החברות אשר תרמו מכספם לטובת הפקת הפרויקט: אינספייר עולם של מותגי איכות, הפח תעשיות מתכת, אגרוטופ תכנון ובניה לתעשייה ולחקלאות, דשא עוז – מספר אחד בדשא סינטטי, צוות McPublish וחברות  נוספות.

אנו מלאי תקווה שהשקט ישמר והפרוייקטים הבאים שלנו יהיו משמחים ויתבצעו בשגרה ולא במלחמה. תודה מכל הלב, צוות Mcpublish

חייג עכשיו