יעוץ וליווי עסקי והשמת בכירים – צועדים וצומחים יחד

ענת לוי ברשדסקי, יועצת ומלווה עסקית המתמחה במספר תחומים עיקריים ליווי מנכ"לים ובכירים, ייעוץ לעסקים והשמת בכירים. כמלווה עסקית למנהלים בכירים ענת לוי ברשדסקי מאפשרת ללקוחותיה ארגון ותעדוף משימות וצעידה ממוקדת יותר אל המטרה. ליווי עסקי מאפשר נקודת מבט רחבה על העסק והתנהלותו מבחינה ארגונית ופיננסית בזכות זוג עיניים נוספות המלוות את ההתנהלות כמשקיף מהצד.

ענת לוי ברשדסקי, בעלת תואר MA מאוניברסיטת בר אילן בתחומי החינוך והניהול. ידע נרחב, היכרות עם ארגונים וניסיון רב בניהול מערכות מאפשר לענת לבנות תכנית פעולה מותאמת לכל עסק ומנהל ולסייע בקביעת מטרות ויעדים והתוויית תהליך עבודה משותף בדרך להצלחה.

השמת בכירים

ענת לוי ברשדסקי מתמחה בהשמת בכירים. השמה בדרגים גבוהים דורשת רגישות רבה והיכרות מעמיקה עם התפקיד והארגון המגייס וכן עם המועמד במטרה להגיע להצלחה בכמה שפחות ניסיונות. היכרות עם המועמד, תכונות האופי שלו ושאיפותיו ומאידך עם הארגון, הכוחות החברתיים המתקיימים בו וההיסטוריה של התפקיד המדובר מסייעת לענת לוי ברשדסקי והצוות שלה לבצע השמות מוצלחות ומדויקות והם ממשיכים ללוות את הארגון תקופה ארוכה אחרי ההשמה בכדי לוודא את הצלחתה.

ידע, ניסיון ואישיות יוצאת דופן מובילים את ענת לוי ברשדסקי ולקוחותיה להצלחה בטוחה.

חייג עכשיו