יש עסק אבל פייסבוק אין?

מנהל עסק כבר הרבה שנים אבל משום מה עדיין לא פתחת דף עסקי בפייסבוק? רוצה לפתוח דף עסקי בפייסבוק אך לא בקיא כל כך ברשת החברתית? אנו בחברת אם סי פבליש נעזור לך להקים את דף הפייסבוק העסקי המתאים ביותר לאופי החברה והמוצלח ביותר מבחינה עסקית.

מקומו של הפייסבוק בחיינו

היום כבר אין צורך להבהיר עד כמה הפייסבוק ממלא מקום מרכזי בחיי היומיום של כולנו. בימנו יותר ויותר מסתמכים על המדיה החברתית ורואים בה מקור מידע אמין ואינפורמטיבי. כך שגם במידה ויש לך אתר תדמיתי והנך נהנה משירותי קידום אתרים – אין כבר די בכך!

פתיחת דף עסקי בפייסבוק

רק תחשוב כמה לקוחות פוטנציאליים מחכים לך בפייסבוק! לכל אחד ואחת יש פרופיל פייסבוק ומרבית האוכלוסייה נכנסת לתוכו מדי יום ביומו כדי להתעדכן, לקרוא פוסטים של אחרים ולהיחשף למידע חדש. זה המקום להיכנס לפייסבוק עם הדף העסקי שלך ולהציג בפני רבים את היכולות שלך, את רמת המוצרים הגבוהה ואת השירות הנפלא שהנך מספק לציבור לקוחותיך.

שירותי פתיחת דף עסקי בפייסבוק

פתיחת דף עסקי בפייסבוק דורשת מחשבה ברמה רעיונית ועיצובית. באם סי פבליש תיהנה משירותי פתיחת דף עסקי בפייסבוק, הזנת המידע הרלוונטי ביותר אודות בית העסק שלך, וכן, בחירה, עיצוב והעלאה של תמונת הפרופיל והקאבר פוטו האטרקטיביים ביותר לעין הגולש.

אצלנו תקבל הדרכה אודות ניהול נכון ומושכל של הדף העסקי ותוכל להתחיל באופן מידי בהעלאת תכנים ובגיוס של לקוחות פוטנציאליים.

רוצה להתקדם ולקבל את השירות במידי? התקשר עכשיו לקבלת שירותי פרסום בפייסבוק – 08-8593218

חייג עכשיו