פרסום במדיה

 

פרסום במדיה הוא תחום נרחב שיש לקחת בחשבון כשרוצים להגדיל את רווחי העסק. למעשה נגדיל ונאמר שעסק שלא ישקיע בפרסום במדיה לא ישרוד, פשוטו כמשמעו. נהוג לחלק את זירות המדיה לשניים: מדיה מודפסת ומדיה דיגיטלית, כאשר לכל אחת מהן יש חשיבות עצומה. כשרוצים להבליט וליצור פרסום לעסק צריך להשקיע בשתי הזירות בצורה מקצועית ויעילה שבאמת תתרום לנראות העסק. אנחנו באם סי פבליש מתמחים בפעולות פרסום במדיה ונותנים ללקוחותינו מגוון שירותי פרסום מקצועיים שגורמים לכך שכולם יידעו וישמעו עליהם, בכל המקומות החשובים.

פרסום במדיה הפרסום במדיהמקוונת

הצוות המקצועי של אם סי פבליש יודע בדיוק מה צריך עסק כדי לבלוט במדיה המקוונת. נעצב עבורכן באנרים, דפי נחיתה ומודעות תוכן בצורה מקצועית ואפקטיבית. נבצע רימרקטינג, קידום אתרים ממומן וגם אורגני. קידום אורגני כולל כתיבת תוכן לאתר העסק שלכם ולזירה הדיגיטלית שמחוץ לאתר: פורומים, בלוגים, קבוצות דיון, אתרי אינדקס ועוד. נעזור לאתר שלכם לטפס למעלה .

 

 

פרסום במדיה
פרסום במדיה המודפסת

למרות התפתחות המדיה הדיגיטלית אסור לשכוח שהמדיה המודפסת לגמרי כאן כדי להישאר, וממש לא כדאי להזניח אותה. המומחים של אם סי פבליש יעצבו ויפיקו עבורכם מודעות בעיתונים ובמגזינים מקצועיים, עלונים, ברושורים, קטלוגים, פולדרים ופרסומי דפוס נוספים. אנו מעניקים ללקוחותינו את החבילה השלמה שתקדם ותפרסם את העסק שלהם בצורה המקצועית ביותר.

 

 

פרספרסום במדיהום במדיה החברתית

כשמדברים על מדיה דיגיטלית חשוב מאוד לדבר על המדיה החברתית ואנחנו ממש לא מדברים רק על הפייסבוק. הרשתות החברתיות השונות יכולות לתרום בצורה עצומה לפרסום עסקים, אם רק יודעים להשתמש בהן נכון- ואנחנו יודעים. שיווק ונראות ב- google+, Twitter, Pinterest, Instagram וברשתות נוספות הן חלק בלתי נפרד ממשימות פרסום העסק שלכם.  

 

 

  MCPUBLISH  נותנים לך מקסימום חשיפה במדיה מתוך הכרות מעמיקה עם שוק הפרסום הדיגיטלי. חייגו 08-8593218 או השאירו פרטים  ונחזור אליכם.

הגיע הזמן להתקדם! 

 

לצפייה בפרויקטים לחץ/י כאן

 

 

חייג עכשיו