שירותי עיצוב אתרים באינטרנט

עיצוב אתרים בחברת אם סי פבליש. החברה מובילה בתחום עיצוב אתרי אינטרנט לחברות ועסקים. McPublish מתמחה בעיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט מכל סוג בהתאם למטרותיו השיווקיות של העסק:

 • עיצוב אתרי תדמית
 • עיצוב אתרים קטלוגיים
 • עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני המשמשים כחנות מקוונת
 • הקמת פורטלים
 • בניית אתרי בלוג
 • עיצוב ובניית אתרי תוכן
 • עיצוב דפי נחיתה, באנרים ומודעות תוכן

לאם סי פבליש ניסיון בהקמת מאות אתרי לקוחות. להלן מספר דוגמאות:

חבילת השירות לתחום של עיצוב אתרים בחברת McPublish

חברת אם סי פבליש רואה בתהליך עיצוב אתרים מהלך מיתוגי לעסק, ולפיכך מלאכת העיצוב מתחילה בהתווית אסטרטגיה שיווקית עבור חברתכם. מטרת האסטרטגיה לבחור את סוג האתר אשר ישרת את מטרות העסק בצורה מיטבית. שלבי תהליך עיצוב אתרים:

 1. אפיון האתר
 2. עיצוב
 3. העברה לבניה תוך שימוש במודולים רלוונטיים (מתעדכנים באופן תדיר בהתאם לחידושים החלים בתחום של בניית אתרים)
 4. העלאה לאוויר

עיצוב אתרים תדמיתיים

אנו באם סי פבליש מתמחים במיתוג עסקים ויוצרים עבור העסק שלך אתר תדמיתי, אשר משקף את החזון שלך ואת השאיפות שלך כעסק לגדול ולצמוח. באמצעות אתר האינטרנט מובאות לידי ביטוי הפעילויות השונות של העסק וכן המוצרים המשווקים תוך שימת דגש על מיתוג גבוה ויוקרה למען משיכת לקוחות איכותיים ככל האפשר ויצירת לידים.

עיצוב אתרים קטלוגיים

אם סי פבליש מומחית בבניית אתרים קטלוגיים לעסקים המעוניינים להביא לידי ביטוי ברשת את מגוון המוצרים שברשותם. מטרתם המרכזית של אתרים קטלוגיים היא להניב לידים איכותיים באמצעות חשיפת מוצרי העסק לקהלי יעד רחבים. אתר קטלוגי הינו הזדמנות מצוינת להחליף את הקטלוג המודפס ולעדכן את רשימת המוצרים באופן שוטף ותדיר בהתאמה למלאי וייעדי המכירות של העסק. אתרים קטלוגיים מאפשרים למיין ולסנן את מוצרי העסק בהתאם לקטגוריות רלוונטיות, לקולקציות, מחירים או העדפות נוספות.

עיצוב אתרים מסחר אלקטרוני

עיצוב אתרי מסחר אלקטרוניים זוהי מומחיות באם סי פבליש. אתרי מסחר אלקטרוני משמשים כחנות מקוונת – פלטפורמה למכירת מוצרים ברשת. אנו באם סי פבליש שמים דגש מרבי על עיצוב אתרי מסחר אלקטרוניים, אשר מספקים חוויית גולש נעימה ונוחה. אתרי מסחר אלקטרוניים משלבים אלמנט של הנעה לפעולה המעודד ומתגבר רכישת מוצרים דרך הרשת. אתרים אלו כוללים מפרט אמין ומקצועי של מוצרים, מצוידים בסל קניות נגיש ופשוט ומחוברים לאמצעי תשלום מגוונים (פייפאל, טרנזילה, הזמנות טלפוניות ועוד). בונים אתרי מסחר אלקטרוני עם אם סי פבליש והתוצאות לא מאחרות להגיע – יחס המרה מצוין ושיעור גבוה מאוד של מכירות ברשת.

אתר העסק עלה לאוויר? שירותים נלווים מהם תוכלו ליהנות באם סי פבליש:

עסקים המעוניינים בשירות מקיף מוזמנים ליהנות מחבילה מורחבת הכוללת שירותי קידום אתרים (קידום אורגני, קידום ממומן, רימרקטינג, קידום בפייסבוק וכו') אם סי פבליש מספקת שירותי אחסון אתרים בשרתים מאובטחים, עדכוני אבטחה ועדכוני גרסה שוטפים וכולל שירות תמיכה טכנית זמין 24/7

עיצוב אתרים

   

חייג עכשיו