הדבר שהכי מעניין בתחום הדיגיטל הוא הדרך לייצר כסף ולהיראות ללא להראות נוכחות פיזית. מה ז"א? אם פעם היתם צריכים לדפוק בדלתות של בתי עסק ולחלק כרטיסי ביקור ופולדרים, היום מספיק שיש לכם אתר מעוצב, שמושך אליכם את כל הלקוחות (כמובן שזה לא הדבר היחיד שמספיק וצריך גם להשקיע בקידום אתרים, אך על כך אנו נרחיב בהמשך).

זה הקטן גדול יהיה

על המשפט הזה בטוח שמעתם פעמים רבות וחשוב לנו להשתמש בו כדי להבהיר נקודה חשובה! אתה לא חייב להיות בעל עסק של עשרות או מאות עובדים ואתה לא חייב להיות עשיר כקורח, כדי להיראות כך, מספיק שתהיה אתה העסק שלך ותפעיל אותו בכוחות עצמך מכל נקודה בעולם, תוכל להצליח. איך תוכל לעשות זאת? באמצעות נוכחות דיגיטלית מרשימה, שלא תגרום לאף גולש, לדמיין שאתה הוא היחיד, שקיים בעסק שלך. גם אם העסק שלך קטן, אתה תמיד יכול להיראות כמו במגרש של הגדולים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם עיצוב אתרים לעסקים קטנים.

עיצוב אתרים לעסקים קטנים ומיתוג לעסקים קטנים

לפני תהליך עיצוב האתר, קודם כל צריך מיתוג, בשילוב שפה עיצובית, שתדבר לאורך כל האתר. אם העסק שלך רק מתחיל או שמעולם לא השקעת במיתוג, אל דאגה! בשביל מה אנחנו כאן? מיתוג לעסקים קטנים זוהי המומחיות שלנו. לצורך מיתוג העסק שלך אנו קודם כל נבצע אפיון: נכיר אותך, את העסק שלך, את הפעילות של העסק, כדי שנוכל לקלוע בול למיתוג שהוא הכי אתה וישמש את הצרכים הדיגיטליים שלך ואיך שאתה היית רוצה ליהתפס בעיני הלקוחות הפוטנצייאלים שלך. לאחר כל זאת יהיה אפשר להתחיל בתהליך מיתוג & עיצוב אתרים לעסקים קטנים.

קידום אתרים

אם היה אפשר לבנות אתר ויום לאחר שהוא באוויר לקבל 1000 לידים, היינו האנשים הכי מאושרים והכי עשירים בעולם, אך לצערינו הדבר הוא בלתי אפשרי ואתר כמו כל דבר בערך שקיים, דורש תחזוקה, דורש קידום! קידום אתרים לעסקים קטנים זהו דבר שאנו עושים מיום הקמתה של חברת MCPUBLISH, לפני מעל 15 שנה. קידום אורגני SEO וקידום ממומן בגוגל, זוהי המומחיות שלנו. הקידום שלנו הוא קידום ללא פשרות, אנו לא עוצרים עד שתראו תוצאות, כי ההצלחה שלכם, היא ההצלחה והגאווה שלנו.

אם סקרנו אתכם ואתם רוצים לשמוע עוד, אנחנו תמיד כאן בשבילכם 🙂 חייגו 08-859-3218 ובקשו לדבר עם מיקי, מנכ"ל חברת אמ סי פבליש (ויש שקוראים לו המאסטר בגוגל;) ואם אתם לא יכולים להתאפק ולחכות לשיחת טלפון, לינק ישיר לוואטצאפ של מיקי זמין לרשותכם בין השעות 08:30-17:30 –  בימים א'-ה'.

חייג עכשיו