מיתוג עסקים קטנים רק באם סי פבליש

מיתוג חברות, מיתוג עסקים

אם סי פבליש מספקת חבילת מיתוג עסקים קטנים, יש לך עסק קטן? אנו באם סי פבליש נציג אותך בשוק במלוא עוצמתך,, חבילת מיתוג לעסקים קטנים תיצור עבורך נראות ברמה גבוהה, ניצור לוגו אשר ימתג את העסק כעסק מוביל בתחומו תוך שימת דגש על היתרונות הבולטים של העסק שלך.

אנו מתמחים בעיצוב תקשורת חזותית, במהלך השנים האחרונות ביצענו מיתוג לעשרות לקוחות קטנים ובינוניים, מושיקו גינון, א.צ. ג'רבי, מרכז העץ הישראלי, אורן שמול, פרוייקטים 770, וכן לעסקים כגון דשא עוז, אגרוטופ בניה מתועשת לתעשיה ולחקלאות.

מיתוג עסקים

מיתוג עסקים

כחלק מחבילת מיתוג אנו מסתכלים על התמונה המלאה משלב עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, ניירת משרד, קטלוגים מקצועיים, ברושורים, ועד לעיצוב והקמה של אתר אינטרנט מקצועי אשר מדבר באותה שפת מיתוג אותה בנינו

כמו כן אנו נרד לרמת השילוט פנים וחוץ בעסק, עיטוף רכבי החברה במדבקות ממותגות ואיכותיות, מדבקות לוגו לאריזות ועוד.

חברתנו בעלת ניסיון רב באספקת שירותי מיתוג עסקים קטנים ובינוניים, אנו נדאג שלאחר התהליך תהפוך לעסק שנראה גדול ועוצמתי מה שיגביר מכירות ויעצים את המותג שלך.

תהליך מיתוג עסקים הינו תהליך ארוך אשר מצריך שיתוף פעולה של כל הצדדים, הן ברמת ניתוח העסק, ניתוח מתחרים, יתרונות וחוזקות לעומת חולשות של העסק, אנו נדאג להעצים את יתרונות העסק ומתן דגש על חוזקות ברמת המוצר והשירות, הסמל המסחרי חייב לבטא את מהות העסק כגון , מרכז העץ הישראלי- בית מקצועי לעץ או א.צ. ג'רבי – מגשימים חלומות מעץ, כל משפט מפתח מבטא ערכים וחזון של העסק ומביא ללקוח את ערכי המותג

שלב חשוב מאוד במיתוג הינו וידוא שערכי המותג אכן מתממשים וגם עובדי החברה מקבלים שיעור בערכי המותג אשר מוטמעים היטב בקרב העובדים, מחלקת הייצור ושירות הלקוחות, חובה עלינו לוודא שהלקוח נחשף למותג אותו דמיינו ושתהיה התאמה בין המיתוג שמובטח למוצר שמתקבל על ידי מחלקת הייצור ושירות הלקוחות אשר נמצאים בפרונט מול הלקוח.

אני מזמין אתכם להתרשם מפורטפוליו עשיר של פרוייקטים מתחום המיתוג לעסקים

אנו מזמינים אתכם לבקר במשרדינו באזור התעשיה כנות על כוס קפה על מנת לדון במיתוג מחדש לעסק שלכם

בהצלחה

מיקי עטיה, מנכ"ל

אם סי פבליש

 

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

 

Share Button