עידן האינטרנט והדיגיטל חולל שינויים משמעותיים גם בעולם העסקי ובהרגלי הצריכה של הלקוחות. הזמינות של האינטרנט בכל בית בישראל והעובדה כי רשת האינטרנט מהווה מצרך בסיסי הקיים כמעט בכל בית ברחבי העולם, מחייבות התאמות מצד בעלי החנויות והעסקים על מנת למשוך קונים ושימוש בכלים אפקטיביים להגדלת קהל הלקוחות. אחד האמצעים הפופולריים והיעילים ביותר המשלבים עסקים ואינטרנט הינו חנות ווירטואלית המאפשרת קנייה מקוונת. בניית אתרים בהתאמה לצרכי העסק, מהווה כלי פרסומי, שיווקי וכלכלי ממדרגה ראשונה.

התאמה לעידן האינטרנט והדיגיטל

אתרי חנות מספקים אפשרות למכור מגוון רחב של מוצרים בתחומים שונים. כיום ניתן למצוא כמעט כל מוצר שקיים על מדפי החנות, גם באתרי האינטרנט. הנוחות, הזמינות והנגישות שמציעים אתרי חנות ללקוחות הביאו לשינויים בדפוסי הצריכה והקנייה של הציבור, ועל בעלי החנות והעסק להתאים את עצמם לשינויים אלה על מנת שלא לאבד לקוחות.

תחזוקה פשוטה וחיסכון בעלויות

היתרונות של אתרי חנות לקנייה מקוונת הינם רבים: אין תלות במיקום גיאוגרפי וניתן להגיע לקהל יעד רחב מכל רחבי העולם, החנות נגישה וזמינה בלחיצת כפתור אחת ועלויות בניית אתרים תחזוקת חנות אינטרנטית הינן נמוכות בפתיחה ותחזוקה של חנות פיזית. החיסכון והיתרון הכלכליים של חנות מקוונת נובעים גם מהעובדה כי אין צורך בהעסקת כוח אדם בהיקפים גדולים לשם תפעול האתר ונוסף על כך, החנות המקוונת הינה מאובטחת ומוגנת מפריצות וגניבות.

מערכת תשלומים מאובטחת

בניית אתרי חנות לקנייה מקוונת מספקת מענה מלא ומקצועי לכל צרכי החנות ובעליה. אם בעבר, נושא התשלום באינטרנט היה לעתים לא אמין ובעייתי, הרי שכיום, בניית אתרים כוללת שימוש במגוון פתרונות תשלום מאובטחים ומהימנים כגון: PayPal, כרטיסי אשראי, חיוב טלפוני, העברה בנקאית, דואר רשום ועוד. בניית אתרים מקצועית כוללת התייחסות מיוחדת לנושא האבטחה והגנה מפני איומים שונים ברשת.

הרחבת היקף הפעילות ושיפור התדמית

שימוש נכון ברשת האינטרנט יעניק לבעלי עסקים וחנויות יתרונות רבים. חנות מקוונת מתאימה גם לעסקים קטנים היכולים להרחיב את היקף פעילותם וכן לחברות גדולות ליצירת תדמית והעברת מסרים שיווקיים.

קידום ובניית אתרים מקצועית לצמיחה והגשמת יעדים

בניית אתרים מקצועית ועיצוב כוללת התייחסות לכל הפרמטרים החשובים ללקוח: נגישות, וויזואליות, חוויית משתמש, מערכת תשלום מאובטחת ועוד שלל כלים אפקטיביים לקידום החנות. בנייה נכונה ומקצועית של אתר חנות תעניק לכם יתרון אל מול המתחרים ותמשוך אליכם קהל רחב ומגוון. חברת MCPUBLISH הוקמה בשנת 2003 ומספקת מגוון שירותים מקצועיים בתחום קידום עסקים קטנים ובינוניים ומינופם באמצעות מגוון כלים אפקטיביים בתחום המיתוג, הקידום והפרסום ברחבי רשת האינטרנט. החברה מספקת שירותי בניית אתרים בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר וזאת על מנת להביא לצמיחה עסקית ולהגשמת יעדים.

חייג עכשיו