פרוייקטים התנדבותיים במועצה אזורית נחל שורק

יוזמות התנדבותיות במועצה אזורית נחל שורק יש כל הזמן ועל כך אלי אסקוזידו בחינוך התנדבות של הילדים, נוער ותושבים בכלל גאה מאוד, אלי אסקוזידו הינו ראש מועצת נחל שורק מספר קדנציות ברציפות והוא שיתף אותנו במספר פרויקטים התנדבותיים מרגשים:

אחד הפרויקטים הוא יוזמה מדהימה של שבט נחניאל מעזרא יד בנימין, מדובר על שבט, שבו הילדים נכנסים לשנת בר המצווה והם החליטו לנצל את שנה זו על מנת לעשות טוב למען האחר. דרך עמותת "למען אחי" הגיעו למשפחה נזקקת מבית שמש, שהבן שלה היה צריך לחגוג בר מצווה, אך אין למשפחה אמצעים לכך ושבט נחניאל ארגנו לילד בר מצווה מלאה הכל כולל הכל. בהובלת המדריך איתן תפעלו וניהלו החניכים אירוע שלם! המחל מגיוס כספים, ארגון אולם, קייטרינג, זמר ומוסיקה, קישוט, בר מתוקים ועוד. שום דבר לא היה חסר באירוע. בשבוע שעבר התקיימה בר המצווה והחניכים השתתפו ושימחו את חתן בר המצווה. במהלך כל האירוע הפכו את האירוע לאירוע בלתי נשכח. התודה המרגשת שקיבלו מהאמא אומרת במילים את כל מה שלא עובר בתמונות. מעשה מרגש, מחנך ומלמד עבור כולנו.

 אלי אסקוזידו בחינוך התנדבות, רואה  חשיבות עליונה, לראות יוזמות חינוך והתנדבות בקרב צעירי המועצה האזורית ובוגריה פשוט מחמם את הלב, ככה בונים קהילה שמחה, מגובשת, תורמת לקהילה ולמדינה. 

Call Now Buttonחייג עכשיו