אם סי פבליש


חברת אם סי פבלישמיקי עטיה מנכ"ל אם סי פאבליש | MCPUBLISH, הוקמה בשנת 2003 על ידי מיקי עטיה, לאחר עשר שנות עבודה בתחום הפרסום ועם היכרות מעמיקה של חברות ומפעלי תעשייה שונים.“ראיתי לנגד עיני חזון, בו יהיה בית אשר יספק מענה כולל לחברות. כבר אין צורך להתרוצץ בין ספקים שונים, אלא לפנות לכתובת אחת המהווה בית פרסומי לחברות מתחום התעשייה וחברות בכלל".

מטרתנו העיקרית הינה הצלחת לקוחותינו, זאת באמצעות אסטרטגיה פרסומית רחבה, עמוקה ומקיפה תוך למידת הצרכים העסקיים, פילוח השוק ובניית תמהיל פרסומי ושיווקי מתאים. צוות המשרד הינו מקצועי, מיומן, קריאטיבי ומחויב להעניק את המענה הטוב ביותר ללקוח על ידי תכנון קפדני, ירידה לפרטים, חדשנות ויצירת תקשורת קשובה, אמינה ופתוחה.

אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים ושירותים תחת קורת גג אחת, מיתוג, פרסום, עיצוב אתריםקידום אתרים, פרסום באינטרנט, מיתוג רכבים, דפוס דיגיטלי, עיצוב ובניית ביתנים לתערוכות, הדפסה על שמשונית ועל כל חומר אחר, חיתוך צורני של מדבקה, הדפסה על קנווס ועוד.
משרד פרסום ומיתוג כמו אם סי פבליש יהיה קשה למצוא בשל הייחודיות שלנו כמשרד פרסום המרכז את כל שירותי הפרסום והמיתוג תחת קורת גג אחת.
הנכם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון הפרויקטים והעבודות. כמו כן לאחרונה חגגנו עשור לפעילות צפו במספר סרטונים מהאירוע.

בכבוד רב ובברכת הצלחה
צוות אם סי פבליש

לקוחות אם סי פבליש

 עו"ד שחר שוורץ אם סי פבליש, ד"ר ליאת ברש

Share Button
אם סי פבליש
4.6 (91.89%) 148 votes